Ronie je s Dominom vo finále

Speváčka Ronie predstavila singlovú novinku. Ide o rovnomenný videoklip z jej debutového EP Domino, ktoré vydala v závere minulého roka. Symbolicky tak zatvára dvere za jedným svojím dôležitým hudobným obdobím a vykračuje do ďalšej etapy nových piesní, na ktorých pracuje už dnes.

Skladba Domino rozpráva príbeh o žene, ktorá sa preniesla cez toxický vzťah a pochopila, že môže byť šťastná aj sama. Začína naplno žiť svoj život a užívať si každú chvíľu plnými dúškami, vysvetľuje Ronie tému skladby a odkaz, ktorý prostredníctvom nej vyslala k svojim fanúšikom.

O videoklip k singlu sa postaral režisér Róbert Belej. Hlavným objektom kamery je Ronie, obklopená priateľmi a užívajúca si okamihy plné zábavy. Ako prezrádza, týmto námetom chcela ukázať a dodať pocit slobody a ženskému publiku zároveň sprostredkovať veľkú nálož sebavedomia, ktorú potrebuje každý, kto si prežil na vlastnej koži príbeh, aký sa skrýva v piesni Domino. V klipe si po boku Ronie zahrali tiktokerka Cynthia Tóthová či influeceri Denis Drotár a Dominika Bánszka.

Odkaz pesničky plný sebavedomia a ženskej sily Ronie zobrazila aj celkovým výrazným imidžom vo videoklipe – o jej mejkap sa postarala vizážistka Eva Šuchterová a styling zabezpečila Patrícia Veliká. Zaujímavosťou sú neprehliadnuteľné dlhé zapletané copy, ktoré pre Ronie vykúzlila známa braiderka Sandra Chovancová – na vytvorení tejto vlasovej kreácie pracovala až neuveriteľných 10 hodín.