S Pavlom Calltom môžeš počítať

Český spevák Pavel Callta vydal svoj štvrtý štúdiový album s názvom Můžeš se mnou počítat. Album obsahuje dvanásť piesní, medzi ktorými sa nachádza aj nový duet Život je jen tvůjLucií Bílou, ku ktorému natočili videoklip.

Album vznikal prevažne v Paríži, ktorým som sa minulý rok nechával veľmi inšpirovať. Je to pre mňa srdcový album, plný emócií, ale sú na ňom aj pohodové songy. Pilotným singlom je duet s Lucií Bílou, pieseň Život je jen tvůj, ktorý rozpráva o dievčati, ktoré stratilo zmysel života, ale keďže verím na happy endy, nakoniec svoj zmysel predsa len našla, opisuje album Pavel Callta.

Vo videoklipe obaja speváci vystupujú ako anjeli strážni, ktorí pomáhajú hlavnej postave, uväznenej vo svojej virtuálnej realite. Tá si ale postupne uvedomuje, že jej virtuálny svet nestačí. Hlavnú úlohu stvárnila herečka Denisa Nesvačilová.

Tri piesne z albumu Pavel Callta vydal už minulý rok spolu s klipmi. A to skladby Lásko, Můžeš se mnou počítat a vianočnú Tvůj song vánoční. Titulnú skladbu spevák na albume ponúka aj ako bonus v akustickej podobe. Booklet albumu vznikal, rovnako ako väčšina albumu, v Paríži.