Scorpions sa vracajú na Slovensko

Do hľadáčika nemeckej rockovej kapely Scorpions sa opäť dostalo Slovensko. Po úspešnom  koncerte v Košiciach sa legendy po troch rokoch vracajú do našej krajiny. Tentokrát rockovým zvukom rozozvučia 20. novembra 2019 bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu.

Pred troma rokmi sa vďaka legendárnej kapele Scorpions premenila košická Steel Aréna na miesto plné rocku a hromadného spevu ich nestarnúcich hitov. Nemecká skupina milovníkov rockovej muziky zaujala natoľko, že do Košíc pricestovali z rôznych kútov Slovenska a dokonca aj zo zahraničia.

O tom, že sa posledný koncert a naše publikum páčilo aj škorpíkom, svedčí fakt, že sa rockeri na Slovensku predstavia opäť. Prierez svojej vyše polstoročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 ponúknu 20. novembra 2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Návštevníci podujatia sa i tentokrát môžu tešiť na parádnu megashow. Scorpions sú známi veľkou produkciou. Dramaturgia koncertu sľubuje obrovský hudobný, ale aj vizuálny zážitok. Za sprievodu mohutného spevu publika, formácia zahrá tvrdý rock, ale aj povestné balady.  Rockovú atmosféru umocnia obrovské LED steny, aj špeciálne efekty. Najväčšia slovenská hokejová aréna v novembri tohto roku ožije aj hitmi ako Rock You Like A Hurricane, Still Loving You, Send Me An Angel či Wind Of Change.

Pôvodom nemecká kapela má na svojom konte milióny predaných nosičov. Rockeri sa počas svojho vyše 50-ročného pôsobenia predstavili vo viac ako 80 krajinách sveta. Aj keď v hudobných vodách patria medzi jedno z najdlhšie pôsobiacich zoskupení, milovníkov tvrdej muziky vedia svojou live show stále dostať do varu. V zložení Rudolf Schenker, Klaus Meine, Matthias Jabs, James KottakPawel  Maciwoda vtiahnu 20. novembra 2019 publikum do rockového neba. Vstupenky sú už v predaji.