Skunk Anansie oslávia narodeniny v Bratislave

Populárni britskí rockeri Skunk Anansie mieria na Slovensko. Uprostred leta oslávia s fanúšikmi v Bratislave štvrťstoročnicu na scéne a predstavia im album najväčších hitov 25LIVE@25. Razantný zvuk, ostré gitary, hluk, emócie a harmónia sú identickou črtou tejto originálnej skupiny s charizmatickou speváčkou Skin. Bratislava sa môže tešiť na ich kombináciu rôznych štýlov od hard rocku cez punk až k melodickému popu 1. augusta 2019 v Majestic Music Club-e.

Myslím, že rock je u vás veľmi populárny, čo ma naozaj teší. Zahráme najväčšie hity našej kariéry, predovšetkým skladby z albumu 25LIVE@25. Verím, že to spolu riadne roztočíme, vraví charizmatická speváčka kapely, Skin.

Skunk Anansie sú dnes už skutočným pojmom. Kapela známa kvalitnou tvorbou patrí medzi elitu hudobnej scény už od svojho vzniku v druhej polovici 90. rokov. Na bratislavskom koncerte nebudú chýbať ani hity ako Weak, My Ugly Boy, Hedonism, Secretly, Selling Jesus, Charlie Big Potato a mnoho ďalších.

Pre túto super formáciu je charakteristická kombinácia rôznych štýlov od hard rocku cez punk až po melodický pop. A tiež razantný zvuk, ostré gitary, hluk, emócie a harmónia. Ich album najväčších hitov, ktorý predovšetkým plánujú u nás zahrať, vznikol počas posledného turné v roku 2016, ktoré bolo veľmi úspešné  a väčšinou  vypredané. Fanúšikov teda čaká tradičná energická šou. Očakávame veľký záujem, uzavrel Marián Hotový zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.