Slovenskí fanúšikovia Imagine Dragons žialia, že ich miláčikovia neprídu na Slovensko, rozhodli sa preto, že im pripravia a odovzdajú darček

Imagine Dragons na Colours Of Ostrava 2017 (Foto: Zdenko Hanout)

Keďže jedna z najúspešnejších kapiel súčasnosti na svojom jarnom európskom turné Slovensko obíde, rozhodli sa slovenskí fanúšikovia skupiny Imagine Dragons pripraviť štvorici skvelých hudobníkov darček, ktorý im pripomenie, že aj na Slovensku majú verných a nadšených fanúšikov, ktorí by boli radi, keby sa u nás zastavili rovnako, ako v januári 2016.

Zámer je pripraviť fanúšikovskú knihu, ktorá bude pozostávať z príbehov, odkazov a fotografií, ktoré zozbierajú slovenskí fanúšikovia Imagine Dragons. Je úplne jedno, ako budete koncipovať svoj príspevok, či ako príbeh o tom, ako ste sa k hudbe Imagine Dragons dostali, čo pre vás znamená, ako vám zmenila život, alebo pripojíte zážitky či fotografie z koncertov, na ktorých ste boli. Vrcholom akcie bude odovzdanie knihy priamo do rúk kapely, na viedenskom koncerte v apríli 2018.

Textové príspevky môžete posielať rovno v angličtine, ak však v tomto jazyku nie ste zdatní, organizátorka akcie sľubuje, že s prekladom pomôže. Text posielajte na nižšie uvedený mail v súbore word, fotografie vo formáte .jpg. Draci obľubujú fanart, takže kto má kreatívnu dušu, môže sa vyblázniť aj výtvarne, pričom autorka projektu sa s autorom dohodne, ako ďalej postupovať s hotovým materiálom.

A ešte sľúbený e-mail, na ktorý môžete posielať svoje príspevky: idprojektsk@gmail.com