Studený štart No Name

Kapela No Name prichádza s videoklipom plným krásnych abstraktných obrazov, moderných technológií a dokonale vyjadruje stav ľudskej mysle. Klip k piesni Studený štart, z albumu V pôvodnom znení, vznikol vo Vysokých Tatrách pod režijnou taktovkou Juraja Lehotského.

Začali sa diať neuveriteľné veci, genialita Juraja Lehotského v priamom prenose. Hra so svetlom, s premietačkou, efekty, voda a k tomu technológie, ktoré dnes dokážu fantasticky slúžiť, za podmienky, že viete čo chcete. Klip vyzerá súčasne, dokonale vyjadruje stav ľudskej mysle. Myšlienky, vplyvy, flashbacky, nie je skrátka jednoduché, roztriediť si vlastné myšlienky, konštatuje Igor Timko.

S Jurajom Lehotským sa nám spolupracuje perfektne, až pri exponovaných situáciách zistíš, kto pracuje so skutočným nasadením a kto dokáže doslova vykúzliť len vďaka kreativite a skúsenostiam z nemožného jedinečné. Mať k dispozícii obrovský štáb, a všetky vymoženosti po ruke je jedna vec, ale byť z fleku plný inšpirácie a vzápätí vymyslieť ako zrealizovať svoje myšlienky je proste neuveriteľná šikovnosť. Juraj Lehotský je jednoducho nevyčerpateľná studnica nápadov, chváli spoluprácu Igor Timko.

Nora Krchňáková / NK Factory