Tohtoročná SuperStar prináša prvé plody

Víťazka populárnej speváckej súťaže SuperStar 2020 Barbora Piešová vydáva kolekciu nahrávok, ktoré v najsledovanejšom TV programe prvej polovice roku 2020 zazneli v jej podaní. Na albume nechýba ani emotívna superfinálová skladba, ktorá rozplakala nielen porotu na čele s Leošom Marešom. Album pochopiteľne ponúka aj piesne, ktoré Barbora spievala spoločne s ďalšími účastníkmi súťaže.

Barbora takmer dva týždne po finálovom kole ponúka svojim fanúšikom už vlastnú pieseň s názvom Dážď, ktorá vznikala počas súťaže. Pieseň je v mojom štýle, mnou nazvaným nádejná hudba. Text dodáva hudbe silu a gradáciu a to mi dáva zmysel a emóciu, upozorňuje na svoj emotívny nový singel speváčka. Baša po súťaži nezaháľa a má už v hlave pripravené ďalšie skladby, ktoré budú na jej debutovom albume. Vyjde určite na jeseň, najneskôr do konca tohto roka.

Tak, ako víťazka Barbora Piešová, aj tretí v poradí, Martin Schreiner, ponúka piesne na svojom albume SuperStar. Nechýba ani pôsobivý duet Dusk Till Down s Dianou Kovaľovou, ktorý počas jedného z divadelných kôl donútil porotu k potlesku v stoji.