Tom Jones už zajtra roztancuje Bratislavu

Legendárny anglický spevák Tom Jones svojimi hitmi už zajtra rozozvučí Bratislavu. Okrem nezabudnuteľného zážitku z koncertu speváka s charizmatickým hlasom si dvaja šťastlivci odnesú aj spomienky na osobné stretnutie s Tomom Jonesom či spoločnú fotografiu.

Spevácka legenda, ktorá okabátila čas, Tom Jones sa slovenskému publiku predstaví už zajtra, 20. júna 2019. Diváci v bratislavskej AXA Aréne NTC si spolu s majiteľom jedného z najcharizmatickejších mužských hlasov všetkých čias spoločne zaspievajú skladby ako Delilah, She´s A Lady, It´s Not Unusual či bondovku Thunderball. V štvrtkový večer nebude núdza ani o tanec. Tom Jones bezpochyby predvedie i svoje povestné pohyby. Nesmrteľná Sexbomb určite strhne do tanca všetky vekové kategórie. Veľmi nás tešia ohlasy aj od zástupcov mladšej generácie, ktorí sa na koncert chystajú. Je to dôkaz toho, že Tom Jones je skutočná legenda a oslovil aj mladšie publikum. Jeho spevácky prejav je rovnako úžasný, ako bol v časoch jeho mladosti. Skutočne, a to nielen spevom, vytvára pocit, že popiera zákony času, vyjadrili sa zástupcovia agentúry Vivien, ktorá koncert organizuje.

Jeho energiu si televízni diváci mohli vychutnať na diaľku vďaka anglickej verzii The Voice, ktorej posledný ročník bol vysielaný približne v rovnakom čase ako česko-slovenský formát. Počas speváckej súťaže Tom Jones ukázal okrem odborného názoru aj svoje ďalšie prednosti. Obrovskú charizmu, talent a chuť zabávať druhých. Svojimi improvizovanými speváckymi vystúpeniami sa dostal pod kožu širokej verejnosti. Po skončení televíznej talentovej súťaže okamžite vyštartoval na turné, pričom svoju koncertnú šnúru započal v Amerike, následne sa presunul do Európy a už zajtra sa jeho spevu dočká i Slovensko.

Radosť a možno i splnený sen dopraje agentúra Vivien a mediálni partneri koncertu dvom fanúšikom, ktorí sa spolu s ďalšou osobou s legendou osobne stretnú. Tento jedinečný zážitok je pripravený pre výhercov exkluzívnych súťaží o osobné stretnutie aj spoločné fotenie s Tomom Jonesom.

Sir Thomas Jones Woodward má na svojom konte viac ako 100 miliónov predaných hudobných nosičov. V roku 2006 mu kráľovná Alžbeta II. udelila rytiersky titul za výnimočný prínos v oblasti hudby. Tom Jones je držiteľom viacerých hudobných ocenení vrátane Grammy, MTV Video Music Awards, Brit Awards a mnoho ďalších.