Tomáš Klus sa stretne s fanúšikmi

Zdroj foto: Propaganda House

Obľúbený pesničkár Tomáš Klus sa už nevie dočkať slovenských fanúšikov. Ešte pred začiatkom turné preto pre nich pripravil špeciálnu autogramiádu. Teší sa na to, ako sa s nimi porozpráva a pofotí už v stredu 2. novembra v Urban Space v Bratislave a podpisovať sa bude dve hodiny.

Veľmi sa teším na autogramiádu, ktorú sme pripravili na 2. novembra. Pozývam všetkých do Urban Space v Bratislave od 15-tej hodiny. Pre mňa je dôležitý aj takýto kontakt s fanúšikmi. Môžeme si hneď vymieňať dojmy. Naozaj úprimne milujem ľudí a chcem sa s nimi rozprávať, ak majú o to záujem,“ vraví Tomáš Klus.

Zlatý Český slávik so sexi hlasom sa po dlhšom čase chystá na turné po Slovensku. Navštívi 5 miest od Bratislavy až po Košice. Fanúšikom sľubuje koncerty, aké ešte nezažili. Playlist je tentoraz totiž unikátny, polovicu koncertu dali totiž dohromady fanúšikovia.

Tomáš Klus v rámci turné zahrá v Žiline (17.11.), Poprade (19.11.), Košiciach (20.11.), Trenčíne (22.11.) a v Bratislave (23.11.). Vstupenky sú v predaji prostredníctvom siete Ticketportal.