Tones And I má ďalší úspešný singel

Austrálska speváčka Tones And I vlastným menom Toni Elizabeth Watson, dáva po fenomenálnom globálnom hite Dance Monkey do pozornosti skladbu Never Seen The Rain, ktorá pochádza z jej debutového EP The Kids Are Coming.

Jej nové animované lyric video nadväzuje na nedávne oznámenie o tom, že 28. januára 2020 uskutoční v Melbourne benefičný koncert s ďalšími hviezdami. Táto udalosť sa vypredala za dve minúty a zisk z predaja vstupeniek je viac ako 50 000 dolárov, ktoré venujú austrálskemu Červenému krížu, Hasičskému úradu vo Victorii a požiarnej službe Nového Južného Walesu pri príležitosti  požiarnej katastrofy v Austrálii.

Tones And I naďalej prepisuje históriu v rodnej Austrálii s jej fenoménom Dance Monkey, keď sa vrátila na prvé miesto v rebríčku singlov počas jej 22 týždňového ťaženia. Okrem toho Dance Monkey  prekonala jeden a pol miliardy streamov po celom svete, pričom sa stala jednotkou v dvadsiatich krajinách sveta vrátane Veľkej Británie, kde zároveň získala rekord v oficiálnej singlovej hitparáde, keď sa dokázala ako jediná ženská interpretka udržať s jej skladbou na vrchole 11 týždňov. Tým pokorila doterajší 10 týždňový rekord Rihanny (Umbrella, 2007) a Whitney Houston (I Will Always Love You,1992). Dance Monkey zaznamenala aj nové najvyššie číslo 7 v rebríčku Hot 100 Billboard Chart. Na Slovensku jej prvé miesto v IFPI TOP 100 hitparáde neohrozila zatiaľ žiadna iná skladba už 8 týždňov. Naozaj obdivuhodné, čo dokázala mladá Austrálčanka v minulom roku počas niekoľkých mesiacov.

Tones And I, pôvodne z austrálskeho poloostrova Mornington, začínala začiatkom roka 2018 ako pouličná speváčka. Dnes jej skladba Dance Monkey dosiahla len v Austrálii 7-krát platinu a umelkyňa sa môže pochváliť oceneniami v kategóriách Objav roka, Najlepšia ženská umelkyňa, Najlepšia popová nahrávka a Najlepšia nezávislá nahrávka z odovzdávania ARIA Music Awards 2019, ktoré sa konalo minulý rok v novembri v Sydney.

Vo februári odštartuje svoje prvé severoamerické turné a vypredané koncerty v Severnej Amerike doplnila  aj európskou The Kids Are Coming Tour,  kde vystúpi dvakrát v Londýne, po ktorom nasledujú ďalšie európske krajiny. Najbližšie k nám sa predstaví 26. marca vo Viedni alebo 24. marca v Prahe.