TopFest si navlečie Kabát

Organizátori júnového festivalu v Abraháme zverejnili jedného z posledných účinkujúcich v rámci bohatého programu. Jedna z najznámejších a najúspešnejších českých rockových kapiel, ktorá sa v úvode júna predstaví ako veľmi špeciálny hosť na pražskom koncerte Mötley CrüeDef Leppard, zavíta počas tohto leta aj na Slovensko. Kabát prijal pozvanie a bude jednou z hlavných hviezd na festivale TopFest Slovakia. 

Fanúšikovia tvrdej muziky si dávajú rande od 23. júna 2023 na RC letisku v obci Abrahám. Na tri dni ich pohltí nadupaný line-up, do ktorého organizátori zaradili aj českú kapelu Kabát. Tá vlani v októbri vydala nový album El Presidento, ktorý má v jej diskografii štúdiových albumov poradové číslo 12. Album uviedol singel Rumcajs miloval Manku, ktorý okamžite zaujal fanúšikov i odbornú kritiku.

Kabát je kapela, ktorá na rockovom festivale nesmie chýbať. Kapela funguje už neuveriteľných štyridsať rokov, a to je znak legendárnosti. Energia, s ktorou pristupujú k svojej šou, skvelá hudba a zábava. Máme z toho obrovskú radosť a veríme, že ju budú mať aj návštevníci nášho festivalu, povedal organizátor festivalu Michal Krasňan.

 Hudobný festival TopFest Slovakia sa uskutoční od piatku 23. júna 2023 do nedele 25. júna 2023 v areáli RC letiska Abrahám, ktoré sa nachádza 43 km od Bratislavy, 11 km od Trnavy, 51 km od Nitry, 89 km od Trenčína, 178 km od Brna. Okrem toho najlepšieho zo slovenskej a českej scény: Slobodná Európa, IneKafe, Konflikt, Kreyson, Škwor, Dymytry, sú zárukou kvality line-upu aj zahraniční interpreti ako Arch Enemy, Powerwolf či Parkway Drive.