Trnafský festival sa blíži

Už 15. júna o 16. hodine odštartuje polhodinovým vystúpením skupiny Exotik prvý ročník Trnafského festivalu. Pokračovať bude vystúpením Mariána Čekovského, nasledovaným koncertom skupiny Desmod. Vrcholom večera bude nesporne vystúpenie Tomáša Klusa a následne jednej z najpopulárnejších českých skupín súčasnosti – Kryštof.

V Trnave sme ešte nikdy na žiadnom festivale nehrali, asi preto, že tam žiaden ešte nebol. Zdá sa, že na Trnafský festival by mohlo prísť veľa ľudí, to nás oslovilo a to nás baví. Okrem toho – Tomáš Klus, Kryštof, Bystrík, Marián Čekovský – všetko výborné mená, skvelá spoločnosť. Ľudia si budú mať z čoho vybrať. Zíde sa tam luxusná partia, tak sa na to tešíme, teší sa spevák skupiny Desmod.

My nie sme príliš festivalová kapela, moc ich nerobíme, znížili sme festivalovú politiku v Česku, nakoľko jazdíme svoj vlastný festival ostatné dva roky. Ak už niekam zavítame, je to pre nás trochu sviatok, skalní fanúšikovia poznajú naše pesničky, spievajú s nami a teší nás to. Momentálne robíme akustické turné po divadlách, ktoré je takou talk šou, viac sa hovorí, ale samozrejme na festivale budeme veľa hrať a spievať, hovorí o vystúpení na festivale spevák skupiny Kryštof Richard Krajčo.