Turné Slížov s Kafákmi temer vypredané

Horkýže slíže a IneKafe štartujú čoskoro prvé spoločné turné. Vo svojich žánroch najúspešnejšie slovenské kapely si so sebou privezú dva kamióny techniky a pyrotechnických efektov. Bratislavský koncert Slíže & Kafe po 100 rokoch Tour je už vypredaný a v ostatných mestách zostávajú posledné vstupenky. Neváhajte s kúpou lístkov na vyše trojhodinovú rockovú šou v Košiciach (12. apríla), Žiline (19. apríla) a v Banskej Bystrici (10. mája).

Na turné sa veľmi tešíme. Sme radi, že je veľký záujem o toto spojenie kapiel. Zahrať si na Slovensku je pre nás celkom vzácnosť, lebo vzhľadom na veľkosť oboch republík, trávime väčšinu času v Čechách. Tak si koncerty na Slovensku veľmi užívame. Sme kapely, ktoré dosiahli všetko práve živým hraním. Nie sme rádiové kapely, takže sme si všetko pekne poctivo vyjazdili, od malých klubov až po veľké haly, prezradil Marek Viršík zo Slížov.

Teraz sme mali s kapelou pár mesiacov pauzu, takže už sa nevieme dočkať hrania. Čo sa týka turné so Slížami, už teraz je jasné, že toto spojenie je pre ľudí magické a turné bude vypredané, čo je super. Teší nás aj to, že po dlhej dobe sa odohrá na Slovensku konečne opäť niečo veľké, halové, teší sa na turné Vratko Rohoň, líder kapely IneKafe.  Za takmer 30 rokov hrania je viac menej jasné, čo budeme hrať. Fanúšikom odpálime z drvivej väčšiny najväčšie hity. Pridáme k tomu aj zopár noviniek a tiež možno oprášime niekoľko skladieb, ktoré sme dlho nehrali. Chystáme aj nejaké prekvapenia, dodáva.

Nora Krchňáková / NK Factory