Umelci pozývajú na RnB & Hip Hop Night

Angela Johnson

Už o pár dní príde na Slovensko veľká medzinárodná hudobná párty. Pod názvom RnB & Hip Hop Night sa uskutoční v apríli a zavíta do troch slovenských miest – Bratislavy (11.4.), Košíc (13.4.) a Piešťan (14.4.).

V rámci prvého ročníka RnB & Hip Hop Night sa na Slovensku uskutočnia tri koncerty. Každý bude o niečo iný, o čo sa postará pestrá skladba hostí. Spoločným menovateľom všetkých troch slovenských koncertov je uznávaný slovenský hudobník Eugen Botoš so skupinou Finally, ktorá sa postará o hudobný support všetkých účinkujúcich počas celého turné ako tzv. leader band.

Na všetkých troch slovenských koncertoch sa predstaví tiež exkluzívny hudobný hosť z USA, vynikajúca RnB speváčka Angela Johnson, ktorá nahrala niekoľko skladieb na album Eugena Botoša Final Definition.

V bratislavskom Majestic Music Clube sa navyše ako hostia predstavia Celeste Buckingham a Vladis, v košickom GES Clube potom Vladis a rómsky hudobný virtuóz Alexander Šani Sási. Na všetkých troch slovenských koncertoch sa tiež predstaví nový český hudobný objav, mladá speváčka Christinne.

Autorom myšlienky a organizátorom podujatia je producent Patrik Jedlička a česká agentúra Brothers Music Agency, ktorá RnB & Hip Hop Night vytvorila ako dlhodobý koncept. Pod týmto označením chce v pravidelných intervaloch realizovať koncerty v Čechách i na Slovensku so zaujímavými hosťami z celého sveta, ktorí na jednom pódiu v jediný večer spoja viacero rôznych žánrov. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.

RnB & HIP HOP NIGHT:
11. apríl
Majestic Music Club Bratislava

Angela Johnson
Eugen Botos: Finally
Vladis
Celeste Buckingham
Christinne

13. apríl
GES Club Košice
Angela Johnson
Eugen Botos: Finally
Vladis
Sani Sasi
Christinne

14. apríl
Elektrárňa Piešťany
Angela Johnson
Eugen Botos: Finally
Christinne