Z Hviezdičky do Hollywoodu

Mladučká Sarah C si k 13. narodeninám darovala novú pieseň. K novinke Harmónia nakrútila pod taktovkou režiséra Michala Nemtudu jedinečný klip v Nízkych Tatrách. Na Chopku si spolu so štábom užila veľkú zábavu, zimu aj sneh. Sarah však mieri ešte vyššie. Nedávno absolvovala iPOP event Los Angeles, kde si ju americký producent vybral na ďalšiu spoluprácu.

Sarah C začínala so spevom v detskej skupine Superdeti, ktorej donorom je moderátorka Barborka Krajčírová. Okrem spevu sa venuje tancu, herectvu aj dabingu. Všestranná Sarah má za sebou náročný rok 2022 a úspešný štart roka 2023. Pozvali ju totiž do Los Angeles na iPOP event, kde sa odprezentovala pred producentami a skautami z Hollywoodu. Domov si priniesla medailové ocenenia v kategórií spev, tanec aj herectvo, ale hlavne veľkú skúsenosť a prísľub do budúcnosti. Po hektickom roku si Sarah chcela upokojiť myseľ a preto teraz prichádza s novou piesňou Harmónia.

Túto pesničku milujem, dala som si ju ako darček k mojim 13. narodeninám. Veľmi dobre sa mi spieva a príjemne graduje. Text sme písali spolu s producentom Adissom. Je to pieseň o prírode, o jej sile a harmónii. Vychutnajte a užívajte si čas strávený v prírode, je na nezaplatenie, odkazuje fanúšikom Sarah C.

Pri nakrúcaní videoklipu bola veľká zima. Triasla som sa po každej klapke. Bolo krásne, ale fúkal vetrík, ktorý bol na Chopku ľadový. Staral sa však o mňa celý štáb. Moja kostymérka ma vždy po zábere zakryla bundou a dekou. A tatino mi nosil čaj. Najviac sme sa nasmiali, keď sme boli hore na Chopku a hľadali sme ideálne miesto na zábery. Kým sme ho našli, tak sa každý zo štábu zaboril po pás do snehu, s úsmevom spomína na nakrúcanie Sarah C.

Aktuálne Sarah C pripravuje ďalšie songy a dokončuje svoj prvý album. V lete sa opäť chystá do Ameriky, kde bude nahrávať tri single v angličtine a nakrúcať k nim aj klipy. Počas pobytu v USA si ju všimli viacerí skauti a v Hollywoode si našla aj niekoľko kamošiek. Z Ameriky jej dokonca prichádzajú ponuky na kastingy, ktoré si talentovaná speváčka nenechá ujsť.

Sarah Caroline Ondriáš hrá na klavíri, tancuje latino tance, jazz, folklór aj K-pop. Spev si zdokonaľuje pod dohľadom učiteľa Davida Árvu z Muzikálovej akadémie RDS Art Group. Koncom roka 2022 získala krásne druhé miesto v celoslovenskej detskej speváckej súťaži Hviezdička. Všestranná Sarah profesionálne dabuje pre viaceré dabingové štúdiá na Slovensku a aktuálne dokonca dabuje seriály a rozprávky pre platformu Disney+.