Temný diár pre fanúšikov Wednesday

Seriál Wednesday sa stal fenoménom nielen vo svete, ale aj medzi slovenskými deckami (a nielen nimi). Temný a pritom zábavný seriál o sarkastickej, múdrej a tak trochu bezcitnej Wednesday Adamsovej, ktorá vyšetruje sériu vrážd na novej škole. Dievča geniálne zahrala Jenna Ortega a napríklad v úlohe Morticie sa predstavila Catherine Zeta-Jones.

No a k tomuto seriálu vyšiel Wednesday – školský zápisník pre fanúšikov seriálu, ktorý musia mať naozaj všetci ozajstní fanúšikovia. Temný, pochmúrny, plný sarkazmu, záhrobného humoru a predovšetkým čiernobiely… samozrejme, s primeranou kvapkou červenej! Jedinečný školský zápisník je vytvorený pre všetkých chovancov ústavov, ktorí sa tiež cítia byť neohrozenými výnimkami v obrovskej žumpe adolescentov bez vlastnej osobnosti, fantázie a s minimom kreativity.

Vnútri nájdete desivé portréty, týždenný diár, rozvrh hodín, ročný plánovač, priestor na vlastné poznámky, ťaháky zo slovenčiny a z matiky, no hlavne poriadnu dávku temnoty!

Wednesday sa stala feministickou ikonou s typickými vrkočmi a bielym límcom. Nikdy sa nehanbí za to, kým je a ukazuje svoju osobnosť s hrdo vztýčenou hlavou.

Vydavateľstvo Fragment