V hre je všetko, čo miluješ

Senzácia! Tak sa o tejto knihe hovorí a tak jej to prináleží. Mimoriadne zaujímavý príbeh napísaný tak presvedčivo, až z toho mrazí. To je novinka Dustina Thao, román Ahoj, tu je Sam. Práve vyšlo vo vydavateľstve Cosmopolis.

Dojímavý román o láske a strate a tiež o tom, čo skutočne znamená rozlúčiť sa. Sedemnásťročná Julie Clarková si svoju budúcnosť naplánovala do najmenších detailov. S priateľom Samom odídu z malého mesta, spoločne pôjdu na vysokú školu a nasledujúce leto strávia v Japonsku. Lenže Sam zomrie. A všetko sa razom zmení.

Zdrvená Julie sa neukáže na pohrebe, zbaví sa všetkých Samových vecí a pokúša sa naňho zabudnúť. Lenže odkaz, ktorý jej zanechal v ročenke, ju opäť prenesie do minulosti. Julie zúfalo túži naposledy počuť jeho hlas, a tak vytočí Samovo číslo, aby si vypočula nahrávku v jeho hlasovej schránke. A Sam… jej telefón zodvihne.

Toto spojenie však nemá trvať večne. Keď ale opäť počuje Samov hlas, Julie sa doňho zasa zamiluje a s každým ďalším telefonátom je pre ňu čoraz ťažšie nechať ho odísť.

Mgr. Janka Turňová / Grada Slovakia