Súťaž (ukončená) o DVD a Blu ray Mission: Impossible – Fallout

V spolupráci s distribučnou spoločnosťou Magic Box Slovakia prinášame akčnú filmovú súťaž o 2 DVD1 Blu ray s najnovším zo série filmov Mission: Impossible. Neporaziteľný Tom Cruise sa vracia vo filme, ktorý žal úspechy po celom svete a nevedela si ho vynachváliť kritika i filmoví fanúšikovia. Väčšina z nich ho označila za najlepší film z tejto doteraz šesťdielnej série.

Ethan Hunt si vždy vyberal nesplniteľné misie. Vždy v nich bol úspešný, napriek okolnostiam. Na začiatku tohto príbehu však čelí úplne novej situácii. Niečo sa pokazilo, pasca neklapla a vinou jeho zlyhania sa ocitnú v smrteľnom ohrození vybrané svetové metropoly. 

Ethan je presvedčený, že len on so svojím tímom dokáže tragickú chybu napraviť. Je však sám, kto si to myslí. Do hry vstupujú ďalší hráči, ktorí mu možno pomáhajú, ale možno tiež sledujú svoje vlastné záujmy, ktoré sú v rozpore s tými jeho. Rozdelenie na kladných a záporných hrdinov nebude tentoraz vôbec jednoduché. V pozadí navyše čím ďalej rýchlejšie uteká čas v ústrety momentu, ktorý dramaticky zmení mapu sveta.

Časť toho veľkofilmu sa nakrúcala na severe Európy, konkrétne v NórskuKukni na to! nielenže prvé prinieslo oficiálne potvrdenú informáciu o tom, že sa film bude nakrúcať v Nórsku priamo od leteckej spoločnosti, ktorej služby americký štáb využil, ale zaleteli sme sa rovno pozrieť na miesta, kde film vznikal.

Zapoj sa do súťaže a zabojuj o jedno z dvoch DVD a jeden Blu ray s filmom Mission Impossible – Fallout. Ceny výhercom zašle spoločnosť Magic Box Slovakia, ktorá ich pre nás do súťaže venovala.

Výhercovia súťaže:
Miroslav Podracký, Spišská Nová Ves (DVD)
Maroš Šarlák, Zákysučie (DVD)
Csilla Ibolya, Galanta (Blu ray)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj a lajkuj verejne súťaž o 2 DVD a 1 Blu ray Mission: Impossible – Fallout
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, na ktorom mieste v Nórsku sa film nakrúcal, pri ktorom meste táto turistická atrakcia leží a doplň, či chceš vyhrať DVD, alebo Blu ray (k správnym odpovediam ťa navedie článok, ku ktorému odkazujeme v tejto súťaži)

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 9. decembra 2018
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia mena a priezviska, adresy, e-mailovej adresy a telefónneho čísla pre potreby zadávateľa súťaže
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry odosiela zadávateľ súťaže, spoločnosť Magic Box Slovakia, priebežne

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.