Súťaž (ukončená) o DVD s Disneyho rozprávkou Vaiana

Prečo ustali dobrodružné objavné cesty dávnych moreplavcov? Dozviete sa to v animovanom príbehu Vaiana, ktorý distribučná spoločnosť Magic Box práve uvádza na trh. DVD s fantastickou animovanou rozprávkou so slovenským dabingom môžete vyhrať v našej novej súťaži.

Napnite plachty a vydajte sa za dávnym príbehom. Po stáročia sa dávni moreplavci vydávali na dobrodružné cesty po nekonečnom Tichom oceáne a objavovali ostrovy Oceánie. Potom však ich plavby na tisíc rokov ustali. A dodnes nikto nevie prečo. Prezradí vám to nová animovaná komédia od tvorcov filmov Ľadové kráľovstvoZootropolis.​

Ďalší strhujúci animovaný príbeh z Disney štúdií o odvážnom dievčati, ktoré sa rozhodne zachrániť svoj ľud a tak sa vydáva na nebezpečnú plavbu naprieč otvoreným oceánom. Počas svojej cesty stretáva kedysi mocného poloboha Mauiho, ktorý jej pomáha stať sa skúsenou moreplavkyňou. Spoločne sa plavia, zažívajú nebezpečné dobrodružstvá, stretávajú obrovské monštrá a príšery, ktorým uniknú iba o vlások. A Vaiana počas cesty plní dôležitú úlohu svojich dávnych predkov a objaví niečo, čo vždy hľadala – samú seba.

Magic Box prináša film na DVD, Blu ray a 3D Blu ray. Horúcu filmovú novinku, DVD s filmom Vaiana na DVD so slovenským dabingom máme pre piatich výhercov.

Výhercovia súťaže:
Martin Steiger, Trnava
Martin Sabo, Stročín
Mária Matušíková Kvietková, Brezno
Daniela Šurláková, Makov
Viola Vámosová, Kráľovský Chlmec

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o DVD Vaiana
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, kde najradšej tráviš dovolenku, alebo prázdniny (mesto / hory / voda)

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať piatich výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 23. apríla 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená