Súťaž (ukončená) o DVD Valerian a mesto tisícich planét

Valerian a mesto tisícich planét

V stredu spoločnosť Magic Box uvedie na trh dlhoočakávaný film Valerian a mesto tisícich planét na DVDBlu ray. Najnovší filmový počin Luca Bessona môžeš vyhrať na DVD v našej súťaži. Preži s Kukni na to! nezabudnuteľnú medzigalaktickú jazdu.

Veľkolepá adaptácia ikonického komiksového románu pod taktovkou režisérskeho mága Luca Bessona. Valerian (Dane DeHaan) a Laureline (Cara Delevingne) sú špeciálni vládni agenti v ľudských teritóriách, ktorí kontrolujú dodržiavanie poriadku naprieč svetom.

Valerian sa však nechá uniesť viac než profesionálnym prístupom ku svojej kolegyni a to túžbou po romániku. Laureline poznajúc jeho pestrú minulosť a uznávajúc tradičné hodnoty ho odmieta.

Na základe rozkazu veliteľa (Clive Owen) sú odvelení na misiu do dych berúceho medzi galaktického mesta Alfa. Alfa je rozpínajúca sa metropola, ovplyvnená tisíckami rôznych špecifík zo všetkých štyroch strán sveta.

Sedemnásť miliónov obyvateľov Alfy prispieva svojim talentom, umom, technológiami k dobru pre všetkých. Nanešťastie, nie každý z Alfy uznáva tie isté hodnoty , v skutočnosti neviditeľné sily tvrdo pracujú na tom, aby dostali ľudstvo do veľkého nebezpečenstva…

Najmodernejšími technológiami spracované sci-fi sa stalo najdrahším filmom francúzskej kinematografie a pre diváka prináša nezabudnuteľný zážitok nielen po vizuálnej stránke, keďže Besson prostredníctvom filmu už tradične zanecháva i silné posolstvo. Na DVDBlu ray film vydáva Magic Boxstredu 6. decembra.

Okrem klasických balení bude k dispozícii i Blu ray s 3D verziou filmu a DVD i Blu ray vyjde tiež v nádhernom zberateľskom mediabooku. Film bude obsahovať český i slovenský dabing, ale i pôvodnú zvukovú stopu. Pribalený bude i hodinový dokument zo zákulisia nakrúcania.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj jedno z 3 DVD s filmom Valerian a mesto tisícich planét od spoločnosti Magic Box Slovakia.

Výhercovia súťaže:
Petra Pavlíčková, Bratislava
Michaela Horváthová, Senec
Ivan Polák, Trnava

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o DVD Valerian a mesto tisícich planét
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, či veríš v existenciu mimozemšťanov

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 10. decembra 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.