Súťaž (ukončená) o film s Mattom Damonom pri príležitosti premiéry filmu Suburbicon

Suburbicon: Temné predmestie

Pri príležitosti premiéry filmu Suburbicon – Temné predmestie prinášame s distribučnou spoločnosťou Magic Box Slovakia súťaž o Blu ray a DVD s filmom Interstellar. Kriminálna komédia Suburbicon – Temné predmestie má v slovenských kinách premiéru 9. novembra.

Príbeh filmu sa odohráva v pokojnej, preslnenej atmosfére stredoamerického mestečka, s názvom Suburbicon. Život tejto idylickej spoločnosti naruší terorizovanie afroamerickej rodiny, ktorá sa do mesta prisťahovala len pred nedávnom. Rodina je neprávom obvinená zo smrti jednej z obyvateliek Suburbiconu.

Paralelne sa tiež pred divákom začína odohrávať príbeh navonok usporiadanej rodiny Lodgeovcov. Ich dokonalý život je v skutočnosti plný násilia, chamtivosti a klamstiev. A pokým sa všeobecná nenávisť obyvateľov mestečka sústreďuje na nových obyvateľov, nikto si nevšíma skutočný zločin odohrávajúci sa v dome oproti.

V hlavných úlohách filmovej novinky sa predstavujú Matt DamonJulianne Moore. Scenár k filmu začali bratia Coenovci písať už v polovici osemdesiatych rokov minulého storočia. Takmer dve desaťročia sa hľadal vhodný režisér, ktorý by film nakrútil. Napokon sa ním stal George Clooney a po tridsiatich rokoch má film konečne premiéru.

Kukni na to! ako mediálny partner filmu prináša súťaž o dva Blu ray disky a jedno DVD s filmom Interstellar režiséra Christophera Nolana, v ktorom s Matthew McConaugheyom, Anne HathawayMattom Damonom vyberiete na najdôležitejšiu medzigalaktickú misiu ľudstva.

Výhercovia súťaže:
Július Nemeth – Vlčany (Blu ray)
Jaroslav Bodnár – Gočaltovo (Blu ray)
Peter Šimončík – Biely Kostol (DVD)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o Blu ray a DVD Interstellar
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, či chceš vyhrať Blu ray, alebo DVD

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 12. novembra 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená