Súťaž (ukončená) o knihu s podpisom autorky

Vyhraj s Kukni na to! aktuálnu knižnú novinku spisovateľky Soni Bulbeck, Vyhorená, aj s podpisom autorky. Nechajte sa prostredníctvom najnovšieho románu obľúbenej spisovateľky preniesť do pre našinca exotickej Saudskej Arábie.

Zanedlho po tom, ako Saudská Arábia umožnila ženám šoférovať, znovu otvorila kiná, zrušila mutawov – náboženskú políciu – a nosenie abáje, pristúpila aj k ďalšiemu radikálnemu kroku: k vydávaniu turistických víz. Za prvých pár mesiacov navštívilo krajinu vyše dvesto tisíc zvedavcov z celého sveta a medzi nimi aj Slovenka Adriana, ktorá sem po stanovení diagnózy syndróm vyhorenia prišla hľadať svoje miesto pod slnkom, netušiac, že práve tu sa jej osud naplní, a to úplne inak, ako čakala…

Spisovateľka Soňa Bulbeck v roku 2011 nasledovala manžela, anglického architekta, do Rijádu, hlavného mesta Saudskej Arábie, kde spoločne žili šesť rokov. Tam začala písať knihy, v ktorých zaujímavým spôsobom približuje život v arabských krajinách. V roku 2013 jej vyšiel prvý román Ženy z Rijádu. Pre veľký úspech bola potrebná jeho dotlač. Pred pár týždňami sa na trhu objavila jej jubilejná desiata kniha nazvaná Vyhorená. Novinka je inšpirovaná skutočným príbehom mladej Slovenky z Londýna. Príbehom o živote európskej ženy v arabských krajinách, o tom, prečo v každom moslimovi nemožno hneď vidieť teroristu, o ranách osudu, ktoré ju prinútili vrátiť sa na starý kontinent, ale samozrejme tiež o jej knihách sme sa bavili v rozhovore s touto výnimočnou dámou. Autorka knihy nedávno podpísala zmluvu s českým vydavateľom a jej skvelé romány sa čoskoro objavia aj na českom trhu.

Vyhraj jubilejný desiaty román Soni Bulbeck, Vyhorená, exkluzívne aj s podpisom autorky.

Výherca súťaže:
Denisa Vranovičová, Trnava

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o knihu Vyhorená
3/ Napíš do komentára, aký je tvoj najväčší cestovateľský sen

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 15. novembra 2020
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.