Súťaž (ukončená) o knihy odviate časom

K prvému aprílu sme pripravili veselú súťaž. Teda ona je celkom seriózna a vážna, ale tiež zábavná. Objavili sme totiž niekoľko kníh, ktoré dnes už nikde nekúpite, pretože sú dávno vypredané. Tie naše sú absolútne nové, nečítané, možno trochu potiahnuté patinou času, čo im dodáva na dôstojnosti. Mali sme ich pre vás pripravené pred rokmi, avšak z nejakého, dnes už neznámeho dôvodu, sme na ne zabudli. A keď sme ich už našli, napadlo nás, že bude veselé, keď ich dáme do súťaže. Pretože vieme, že knihy milujete a tak by bola veľká škoda vám tieto skvosty neponúknuť.

Patricia Cornwell: Post Mortem
Objavte a vychutnajte si prvý napínavý príbeh súdnej patologičky Kay Sacrpett od dnes už autorky celosvetových bestsellerov Patricie Cornwell, ktorá už viac ako štvrť storočia kraľuje žánru forenzného thrilleru. Virginskú metropolu Richmonde paralyzuje strach – trikrát za sebou, vždy v noci z piatka na sobotu, niekto uškrtil tri ženy, a to v ich vlastných posteliach. Zdá sa, že obete nič nespája, cestu k dolapeniu sexuálneho vraha by snáď mohli priniesť pitvy. Ešte než sa do nich Kay Scarpett, miestna hlavná súdna lekárka, pustí, prichádza zlá správa: našla sa ďalší zavraždená. Času je málo, a pokoja na prácu ešte menej – Kay má podozrenie, že ju niekto sabotuje, a to aj za cenu zmarenia vyšetrovania. Pokiaľ bude váhať, mohla by sa navyše stať ďalšou obeťou.

Anika Pastorek: Stretla som ťa v Paríži
Študentka Sandra volí po rozchode zmenu. Dosť bolo sĺz a trápenia, prišiel čas splniť si dávny sen. Nový život začína zájazdom do Paríža, ten však vôbec nedopadne podľa jej predstáv. V uliciach čarovného mesta sa nečakane a bláznivo zaľúbi do mladého muža, ktorého úprimný záujem ju opäť prebudí k životu. Silu ich vzťahu čoskoro preverí osud a Sandra zistí, aká tenká je hranica medzi láskou a trápením. Keď už má pocit, že viac bolesti neznesie, tragická nehoda ju pripraví o milovaného človeka, ktorému nestihla včas odpustiť. Dokáže sa zmieriť s výčitkami svedomia a byť ešte niekedy šťastná? Odolá zvádzaniu bývalého priateľa, ktorý chce znovu získať jej srdce?

Federica Bosco: Anjelská láska
Posledná časť trilógie Zamilovaná do anjela – Môj tajný anjel – Anjelská láska
Mia dostala príležitosť, na ktorú odjakživa čakala – pozvali ju na prijímacie skúšky do Kráľovskej baletnej školy. Hoci mala splnenie životného sna na dosah ruky, dala prednosť slobodnému tancu bez pravidiel a obmedzení. Po tom, čo s Ninou prekonali všetky nedorozumenia, ktoré ich rozdeľovali, sa spoločne presťahovali do Londýna. Mia navštevuje tanečnú školu Brit, ktorou je nadšená, kým Nina sa zapíše na štúdium žurnalistiky. Londýn pre ne neznamená iba zábavu a zmenu, priateľky musia spoločne znášať Ninino tehotenstvo. Ako vždy im je oporou nehmotný Patrick, až kým jedného dňa…

Ide 1. apríl, prichádza Veľká noc, má byť hlavne veselo, takže sa nebudeme namáhať ťažkými otázkami a odpoveďami. Vyber si knihu, ktorá ťa najviac zaujala a napíš jej názov do komentára súťaženého príspevku na našom facebooku. Na Veľkonočný pondelok vyžrebujeme troch výhercov, z ktorých každý získa knihu podľa vlastného želania.

Výhercovia súťaže:
Pavol Štukovský, Lednické Rovne (kniha: Post Mortem)
Monika Koleňáková, Bratislava (kniha: Stretla som ťa v Paríži)
Marianna Čengerová, Podlužany (kniha: Anjelská láska)

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o knihy odviate časom
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku názov knihy, ktorú by si chcel vyhrať a daj o súťaži vedieť svojim priateľom

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 4. apríla 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.