Súťaž (ukončená) o knižný fenomén súčasnosti

Zdroj foto: standard.co.uk

Jedzte viac a cvičte menej pre dokonalú postavu. Joe Wicks je fenomén. Začínal s receptami a cvičením na instagrame a dnes má pod menom The Body Coach neuveriteľných 1,6 milióna nasledovateľov, vlastný program v televízii a tri super úspešné knihy. Prvú z nich pod originálnym názvom Lean in 15. 15-minútové zdravé recepty a intervalový tréning pre super postavu prináša všetkým fanúšikom zdravého životného štýlu Vydavateľstvo Slovart.

Stravovací a cvičebný program Joea Wicksa inšpiroval tisícky ľudí po celom svete, aby zmenili svoj životný štýl, ktorého súčasťou sa stanú zdravé, rýchle recepty a intervalový tréning. Na stránke inšpiratívneho trénera a nutričného poradcu sú desiatky pred a po fotiek, kde ľudia dokumentujú premenu, ktorou prešli.

Joe Wicks: Chudnutie je cesta, nie preteky.

Kniha Lean in 15. 15-minútové zdravé recepty a intervalový tréning pre super postavu sa už rok nepretržite drží na prvých miestach britských knižných rebríčkov. Odhaľuje, ako sa zbaviť telesného tuku bez hladovania. Táto kniha vás zachráni pred depresívnymi nízkokalorickými diétami raz a navždy. Budete jesť viac a cvičiť menej. Naučí vás naplniť svoje telo palivom v podobe správneho jedla v správnom čase, pričom spálite tuk a vybudujete si svalstvo.

Tréner a autor knihy Joe Wicks svojim programom pomohol už tisíckam ľudí po celom svete.  V knihe prináša 100 receptov na výživné, rýchle jedlá, nájdete tu aj zoznam nevyhnutných potravín, ktoré by nemali chýbať vo vašej špajzi a vysvetlí, ako funguje jeho vysokointenzívny intervalový tréning. Dozviete sa, ako kombináciou správneho jedla a cvičenia naštartovať intenzívne chudnutie.

Jeden z vás môžu knihu Lean in 15. 15-minútové zdravé recepty a intervalový tréning pre super postavu vyhrať.

Výhercom súťaže je Fero Adamčík, Čereňany.

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o knihu Joea Wicksa – Lean in 15.
3/ Do komentárov pod súťaž napíš ÁNO alebo NIE, ako odpoveď na otázku, či si sa niekedy pasoval/a s diétou

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 5. marca 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená