Kino #20: Wade Wilson je späť

Deadpool 2

Deadpool sa vracia. Akcia a zábava sú zaručené v pokračovaní úspešného rovnomenného príbehu. Ponuka slovenských kín je tento týždeň oklieštená na dve novinky. Tou druhou je animovaný film Ukradnutá princezná, v ktorej si svoju prvú dabingovú skúsenosť prežil Miro Jaroš.

Deadpool 2
Distribuuje: Cinemart

Pripravte sa na druhý príchod Wade Wilsona alias Deadpoola. Možno s ním prežijeme okamžiky, keď ako kuchár prežíva smrtiaci hovädzí útok a hneď potom prahne po splnení svojho veľkého sna, stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A súčasne sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Bojuje s nindžami aj s japonskou jakuzou a vzdoruje svorke sexuálne agresívnych psov. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné hodnoty – rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvo a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom Najlepší milovník na svete. Alebo iba žeby nie.

Ukradnutá princezná
Distribuuje: Continental Film

Kúzelný príbeh Ruslana a Mily sa odohráva v dobe statočných rytierov, krásnych princezien a zlých čarodejníkov. Ruslan, kočovný herec, ktorý sníva o titule rytiera, stretáva Milu a na prvý pohľad sa do nej zamiluje. Ich šťastie ale nemá dlhé trvanie, hrozivý čarodejník Černomor potrebuje Milinu moc lásky, aby ju premenil v magickú temnú silu. Vykúzli preto obrovský vír a unesie Milu priamo pred Ruslanovými očami. Ten nemá ani tušenie, že Mila je dcérou kráľa. Ruslan sa bez okolkov vydáva na záchranu svojej milej. Podarí sa mu zdolať všetky nástrahy a dokázať, že skutočná láska je silnejšia než akékoľvek čary?