D-Fly porcuje Mango

Zatiaľ čo vlani sa D-Fly sústredil vo svojej tvorbe na featy a hudobné kolaborácie, rok 2020 otvára sólo trackom. Singel Mango predstavuje v sprievode minimalistického ateliérového videoklipu. Ako prezrádza, rovnako ako niekoľko jeho predošlých singlov, aj Mango je ďalšou zo skladieb, ktoré napísal ešte v minulom roku. Mám tú vec rád a myslím, že sa ňou vraciam k štýlu, ktorým som išiel predtým. Verím, že sa poslucháčom a fanúšikom bude páčiť, nádeja sa sympatický interpret.

Nielen track mal odložený už dlhšie – aj video k singlu bolo nakrútené už niekoľko mesiacov. Napokon mu však minulý rok priniesol do cesty také množstvo projektov, že Mango sa dostalo v kalendári na rad  až v roku 2020. Video sme urobili ešte minulé leto, ale keďže sme nemali kam tento singel dať vychádza až teraz, dodáva D-Fly na margo klipu z dielne mladého slovenského filmára Andreya Ištoka.

Slovenský raper D-Fly (vlastným menom Denis Vlašič) zaujal debutovým mixtapovým albumom Child Of Blood Diamonds (2018), ktorý vydal pod ochrannými krídlami Majka Spirita a vydavateľstva Spirit Music Label. Následne, v roku 2019 absolvoval množstvo hudobných kolaborácií  – so speváčkami Monikou Bagárovou, Carmel Paradise, Veronikou Strapkovou, Kristínou Tran, Leou Daniš či Fejbs.

Ako prezrádza, kolaborácie medzi jeho trackmi nebudú chýbať ani tento rok. Prvá z nich bude vonku už čoskoro. Zatiaľ nemôžem prezradiť, o koho ide, ale už teraz môžem povedať, že je to veľký umelec, producent a hudobník a som rád, že už onedlho náš feat predstavíme, hovorí o pripravovanom prekvapení spevák.