Dan Reynolds bude štvrtý raz otcom

Dan Reynolds (Imagine Dragons) / Foto: telegraph.co.uk / Danny Lawson PA WIRE

Spevák skupiny Imagine Dragons v istej americkej talkshow priznal, že sa stane štvrtý raz otcom. K trom dcéram pribudne v októbri syn. Narodiť by sa mal 10. októbra, v deň, kedy sa narodil napríklad David Lee Roth.

Zhruba pred rokom, na konci európskej časti ostatného svetového turné kapely Imagine Dragons spevák Dan Reynolds oznámil, že sa rozišiel so svojou manželkou Ajou Volkman. V talkshow na americkej TV Fox 5 potvrdil, že sa v januári tohto roku dali opäť dohromady. Spevák sa veľmi teší, že k šesť a pol ročnej Arrow Eve a dvojročným dvojičkám Gia GamesCoco Rae pribudne syn. Zároveň sa zamyslel nad tým, že to bude zrejme ich posledné dieťa.

S manželkou a speváčkou skupiny Nico Vega sa zoznámil v čase, keď Imagine Dragons, ešte ako neznáma kapela robili predskokanov na turné jej skupiny. Dan Reynolds v rozhovore priznal, že okrem spoločnej domácnosti pracujú i na spoločnom projekte, ktorý spojí dohromady obe skupiny.

Jedinečný spevák a skladateľ odohrá s kapelou Imagine Dragons pár letných koncertov. Aktuálne sa venuje i skladaniu nových piesní pre iných interpretov. Je napríklad autorom aktuálneho singla speváčky Pink. V treťom refréne pesničky Hustle dokonca počuť jeho vokály.

Pavol Božík