Letí bumerang

Puerto sa hlási s novým videoklipom ku skladbe Bumerang z jeho EP Expanzia. Po klipe Milky Way spolu s Majk Spiritom, tak ide o ďalšie vizuálne spracovanie z tohto projektu. Bumerang je najtanečnejšia skladba z projektu a preto si ako prostredie videoklipu vybrali párty s misskami. Na skladbe sa podieľal aj raper P.A.T.

Jedného dňa sa ku mne dostalo, že P.A.T. (Franto) by bol otvorený možnosti spolupracovať so mnou. Už v minulosti, ešte predtým ako sme mali nezhody, mi napadlo, ako by asi znela taká spolupráca. Zavolal som mu, aby som si overil či sa ku mne dostala správna info. Prehodili sme zopár slov, zhodli sme sa, že by to mohlo zafungovať a od toho momentu som si predstavoval ako by to malo znieť. Jednu noc som prešiel asi 100 hudobných beatov, až som sa rozhodol úplne vybočiť k žánru, ktorý na Slovensku ešte nikto nepoužil a tým je Afro-House. Hudba ma hneď dostala a vedel som, že to je presne to, kde nás počujem obidvoch. Nahral som, odoslal, došla mi pozitívna odozva a krátko na to aj Frantova sloha, hovorí Puerto.

Som veľmi rád, že máme spolu niečo nahrané. Aj keď sme sa predtým nemuseli, aj keď už vôbec neviem prečo. Samotné natáčanie prebehlo super. Track som nahrával v mojom štúdiu – hneď ako mi poslal Puerto svoju časť ma to chytilo, dodáva P.A.T.