No Gravity majú klip s Dominikou Richterovou

Kapela No Gravity sa po dlhšom čase pripomína s novou piesňou Hra sa mení. Tá vznikla už pred pár rokmi, no chalani ju odložili do šuplíka, pretože s ňou neboli úplne spokojní. Po dlhšom čase sa k vynikajúcemu textu z pera Vlada Krausza opäť vrátili, hudbu zaranžovali nanovo a výsledkom je skvelá novinka. K singlu stihli nakrútiť aj unikátny videoklip, v ktorom hviezdi populárna herečka Dominika Richterová. Práca na ňom trvala osem hodín v kuse.

Je to náročný, jednozáberový klip, ktorý vymyslel režisér Samuel Stehlík. Vtiahne vás do deja práve pohybom kamery bez strihu. Zároveň dej vystihuje slová piesne, ktoré sa, samozrejme, dajú interpretovať rôzne. Nakrútili sme približne 10 pokusov, no z toho bol len jeden použiteľný. Pohyb kamery, svetiel a samotná choreografia sa nacvičovala dva dni dopredu, vysvetľuje Michal Skrak.

Som veľmi rada, že ma chalani do klipu oslovili. Sú veľmi príjemní, pokorní a veselí. Takže aj nakrúcanie prebiehalo v tomto duchu, aj keď nám bola obrovská zima. Bolo to náročné a priznám sa, že ku koncu som to už nevydržala a trošku som rebelovala. No výsledok stojí za to. Pri takejto práci je naozaj náročné, aby sa všetci zosúladili a dostali perfektný výsledok. Myslím však, že chalanom sa to podarilo. Tvrdo na sebe pracujú a práca sa im úročí. Veľmi im fandím a držím palce v kariére, uzavrela Dominika Richterová.