Tieň Adama Mišíka

Ďalšia skladba z decembrového albumu 2.0, ktorá práve dostala vizuálnu podobu, je skladba Stín. Po veľmi úspešnom klipe Proud, na ktorom kolaboruje Dorian, má už cez 2,3 milióna videní a Ty se díváš so Sofianom Medjmedjom a Skinny Barberom, prichádza opäť s temným čiernobielym vizuálom. Adam potvrdzuje svoju textovú i hudobnú vyzretosť, a skvele to všetko zapadá do celého albumu. O video sa postaralo mladé tvorivé trio Jan Ruttner, Petr Vlček, Jakub Salavec a za produkciou stojí Lukáš Chromek. Autorom textu, je tak ako skoro pri celom albume, sám Adam Mišík.

Temná popová spoveď s melodickým a úderným beatom podporená vizuálom, je bezpochyby ďalším puzzle zapadajúcim do albumu. Na klipe sa podieľalo tvorivé trio, ktoré s Mišíkom chystá aj ďalšie videoklipy. Tých sa dočkáme v priebehu jari.

Adamovi trvalo päť rokov, kým sa stabilizoval vo zvuku a skladbách, do ktorých postupne dozrieval. Preto sú na albume 2.0 počuť najrôznejšie vplyvy, ktoré ho sprevádzali. Sám svoju tvorbu komentuje slovami: Nikdy mi nešlo o kvantitu, ale o to, aby som prišiel s niečím, čo bude znieť trochu inak, ako všetko ostatné. Nechcel som ísť po všetkom hneď prvoplánovo a hlavne som nechcel, aby bol album monotónny, hovorí spevák, na ktorého sa fanúšikovia môžu tešiť, ako na hosťa jarnej časti Mirai Tour.