Vinylový komplet skupiny Elán

Albumy skupiny Elán, Hodina angličtiny, Hodina pravdy, Elán 3000 a Tretie oko sa po dlhých rokoch dočkali nového vydania. Vôbec prvýkrát vychádzajú tiež na vinylových platniach. Ide o naozaj exkluzívne nahrávky tituly, ktoré boli dlhé roky nedostupné. Ich vydaním sa naplnila na jar odštartovaná reedícia kompletnej diskografie skupiny Elán, ktorá je teraz dostupná i na obľúbených vinyloch. Všetky albumy prešli analógovým remasteringom.

Album Hodina angličtiny vyšiel ako deviaty štúdiový album skupiny Elán v roku 1994 a okrem iných priniesol hit Kočka, ku ktorému napísal hudbu aj text Jožo Ráž.

Po troch rokoch nasledovala Hodina pravdy a Elán zaútočil na domáce popové hitparády hitmi Odpusť mi láska, Hey, hey zlato a Odkazovač.

Už jedenástym v poradí sa v roku 2002, ako prvý album po motocyklovej nehode Joža Ráža, stal album Elán 3000 a s ním okrem iných ďalšie z hitov Zaľúbení od Pavla Jursu, dlhoročného spolupracovníka skupiny.

Ako posledný z rady reedovaných titulov vychádza album Tretie oko (2003) a na ňom jeden z vôbec najväčších hitov Elánu, Láska moja, ktorý napísal Vašo Patejdl spolu s Borisom Filanom.