Úspešná spisovateľka dáva nahliadnuť do zákulisia samovydávania kníh

Túžili ste niekedy po vydaní vlastnej knihy? Ak áno, spisovateľka Michaela Zamari vám ponúka náhľad do zákulisia samovydávania kníh. Bez prikrášlenia, úprimne a priamo. Táto kniha obsahuje viac ako 90 % jej know-how a pomôže vám zorientovať sa v džungli tohto nepochybne mimoriadne zaujímavého biznisu.

Písala som ju na podnet čitateľov a autorov, ktorých zaujímalo, čo všetko samovydávanie zahŕňa, ale táto knižná jednohubka je vhodná pre všetkých nadšených knihomoľov, ktorí sú zvedaví, čo všetko stojí za vznikom knihy a jej ceste k čitateľom, predstavuje svoju netradičnú novinku autorka ženských románov Michaela Zamari.

V knihe nájdete:

  • názory iných úspešných autorov, ktorí si vydali alebo vydávajú knihy na vlastné
    náklady a ich rady, čo by poradili začiatočníkom
  • jednotlivé kapitoly venované korektúre, zalomeniu textu, tlači, výrobe obálky, distribúcii knihy, marketingu, e-booku
  • vlastné skúsenosti autorky, vtipné aj tie poučné
  • všetko o tom, čo ju motivuje, čísla, orientačné ceny, možnosti trhu

V knihe Zákulisie samovydávania nájdete aj odpovede na otázky, ktoré autorka nemala komu položiť, keď sa rozhodla vydať si prvú knihu na vlastné náklady. Nenašla totiž nikoho, kto by sa už pred ňou vybral s tými istými podmienkami rovnakým smerom.

Kniha priateľským jazykom mapuje, čo som sa naučila za vyše dva roky intenzívnej práce, keď som stihla popri zamestnaní vydať za 14 mesiacov 4 knihy. A teraz vás pozývam do zákulisia. Idete? – teší sa autorka.

Kniha ďalej obsahuje opis celého procesu, ako sa môže obyčajný smrteľník bez vydavateľstva dopracovať od hotového rukopisu k tlačenej knihe. Michaela Zamari v nej spomína všetky plusy vydávania kníh na vlastné náklady, ale aj mínusy, aby ste si sami zvážili, či ste ochotní obetovať svojmu snu všetok čas, energiu a potrebné financie. Či už ste autor, alebo iba vášnivý knihomoľ, táto jednohubka je určená každému.