Súťaž (ukončená) o DVD s filmom Chatrč

Príbeh, ktorý ti navždy zmení život. Tak ako Mackovi Phillipsovi. Ten po únose svojej dcéry zažije niečo, čo mu pomôže nájsť seba samého. Vyhraj jedno z troch DVD s vynikajúcim filmom Chatrč od distribučnej spoločnosti Magic Box.

Počas rodinného výletu unesú najmladšiu dcéru Macka Allena Phillipsa. Koniec všetkým nádejam prinesie nález jej zakrvavených šiat, ktorý vedie k záveru, že ju zabil doteraz nedolapený masový vrah malých dievčat.

Niekoľko rokov po tragickej strate objaví Mack v poštovej schránke podivný odkaz, v ktorom ho pisateľ pozýva do opustenej chatrče uprostred oregonskej divočiny, kde sa našli stopy krvi jeho dcérky. Napriek tomu, že Mackovi pripadá jeho vlastné správanie nanajvýš bláznivé, vydá sa v jedno zimné popoludnie na miesto stretnutia a to, čo tam nájde, navždy zmení jeho život…

Mackov hlboký žiaľ je konfrontovaný s večnosťou a on zrazu prežité utrpenie vníma úplne inak. Láska a odpustenie, náročná cesta zmierenia a milosrdenstvo nakoniec prinesú radosť do duše otca, ktorý sa so stratou dcéry zmieri a vyrovná.

Knižný bestseller preložený do 36 jazykov do filmovej podoby previedol režisér Stuart Hazeldine a hrajú v ňom Sam Worthington, Radha Mitchell, Octavia Spencer, Graham Greene, Megan Charpentier a ďalší. Kritici chrlili na filmové spracovanie samé chvály. Jedno z troch DVD s filmom Chatrč môžeš vyhrať v našej súťaži.

Výhercovia súťaže:
Emília Páloková – Fiľakovo
Natália Teleková – Kurtáň
Marie Machů – Uherský Brod (Česká republika)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o DVD Chatrč
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, či veríš na život po živote

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 22. októbra 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im poslať výhru
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená