Súťaž (ukončená) o tri knihy Milovaná hudba

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, prečo sa vám páči práve tá, alebo oná pesnička? Prečo spozorniete a pustíte si hlasnejšie práve tú konkrétne a ostatné dokážete vnímať ako kulisu? A čo muzika, ktorú milujeme napokon vypovedá o nás? Prečo sa tak bezhlavo dokážeme do nej zamilovať?

Vydavateľstvo Grada Slovakia aktuálne prinieslo na trh novinku Milovaná hudba. Susan Rogersová v nej odhaľuje tajomstvá toho, prečo nás obľúbené piesne dojímajú a napĺňajú radosťou. Zároveň je to aj príbeh hudobnej priekopníčky, ktorá začínala ako zvuková technička v Los Angeles a vypracovala sa na vedúcu inžinierku svetoznámej skladby Purple Rain od Princea, a ako jedna z najúspešnejších producentiek všetkých čias vytvorila ďalšie svetoznáme hity. Poukazuje aj na to, že každý môže byť muzikálny, a to jednoducho tým, že je aktívnym a vášnivým poslucháčom.

Milovaná hudba nie je fikcia, nie je to beletria, je to skutočný príbeh pre každého, kto miluje hudbu. Kukni na to! je mediálnym priateľom tejto knihy a keďže sa zaujímame o hudbu aj v širšom kontexte, veľmi sa z toho tešíme. Zároveň vám v spolupráci s vydavateľstvom Grada Slovakia prinášame súťaž o jednu z troch týchto fantastických kníh.


  • lajkni a zdieľaj verejne súťažný status z Facebooku, alebo Instagramu na svojom profile
  • do komentára pod súťažný status napíš ZDIEĽAM a pre zaujímavosť (nie je podmienkou) pridaj názov a interpreta svojej najobľúbenejšej pesničky

Súťaž prebieha do nedele 11. februára 2024, do polnoci. Na druhý deň vyžrebujeme troch výhercov (spoločne z FB i IG) a vydavateľstvo Grada Slovakia každému z nich pošle jednu knihu Milovaná hudba.

Výhercovia súťaže:
Jakub Gibala, Pohranice
Simona Matejková, Seč
Ľubica Vrťová, Hriňová

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB, alebo IG profilu stránky Kukni na to!
2/ Lajkni a zdieľaj verejne súťažný status z Facebooku, alebo Instagramu na svojom profile
3/ Do komentára pod súťažný status napíš ZDIEĽAM a pre zaujímavosť (nie je podmienkou) pridaj názov a interpreta svojej najobľúbenejšej pesničky

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do polnoci 11. februára 2024
3/ Následne budeme kontaktovať výhercov z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhru odošle vydavateľstvo Grada Slovakia

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook, ani Instagram.